Zdrowie w Internecie

Witryna poświęcona zdrowemu i aktywnemu stylowi życia,modzie, ekologii i urodzie

Jakie są rodzaje przystawek do mikrodermabrazji?

Jakie są rodzaje przystawek do mikrodermabrazji?

Urządzenia do mikrodermabrazji są wyposażone w różne rodzaje przystawek ssących. Niższe zakresy są uważane za bezpieczne do użytku domowego, podczas gdy wyższe zakresy są zbliżone do poziomów używanych przez profesjonalistów. Należy również sprawdzić, jakie końcówki są dołączone do urządzenia, ponieważ niektóre zestawy mają różne rozmiary, co pozwala na bardziej precyzyjne traktowanie delikatnych obszarów.

z końcówką diamentową Systemy przystawek do mikrodermabrazji z końcówką diamentową to świetna opcja dla domowych zabiegów mikrodermabrazji. Przystawki te wyposażone są w końcówkę diamentową i pasują do standardowych rurek o średnicy do 10 mm. Zabiegi mikrodermabrazji mogą być stosowane do usuwania martwych komórek skóry, odblokowywania porów i stymulowania przepływu krwi – sekcja ta pochodzi od autora strony . Oprócz końcówki diamentowej, urządzenia te wykorzystują również ultradźwiękowy peeling skóry, który wytwarza fale dźwiękowe w celu złuszczenia skóry. Metoda ultradźwiękowa jest wystarczająco delikatna nawet dla wrażliwej skóry i stanowi doskonały wybór dla osób z trądzikiem lub innymi chorobami skóry.

Korzyści z mikrodermabrazji są oczywiste: mikrodermabrazja może zmniejszyć widoczność zmarszczek i drobnych linii, zwiększyć produkcję włókien kolagenowych i promować wzrost nowych komórek skóry. Procedura może również pomóc zmniejszyć wygląd rozstępów i zachęcić do produkcji włókien kolagenowych. Należy jednak pamiętać, że zabieg mikrodermabrazji powinien być wykonywany tylko raz na kilka miesięcy, a urządzenie powinno być odkażone po każdym użyciu.

Systemy przystawek do mikrodermabrazji z diamentowymi końcówkami są bardziej precyzyjne niż standardowe systemy mikrodermabrazji kryształowej. Można je stosować w trudno dostępnych miejscach, takich jak okolice oczu i ust. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod mikrodermabrazji, urządzenia z końcówkami diamentowymi są bezpieczniejsze, bardziej precyzyjne i wymagają mniej czasu i przestojów. Narzędzia do mikrodermabrazji na mokro/sucho

Narzędzia do mikrodermabrazji na mokro/sucho służą do złuszczania i usuwania martwych komórek skóry. Urządzenia te wykorzystują krystaliczne dyski z tlenku glinu, które złuszczają martwe komórki skóry i wspomagają obrót komórkowy. Technologia zasysania poprawia również krążenie i uruchamia naturalny proces gojenia się skóry. Proces ten może również zwiększyć wchłanianie stosowanych miejscowo produktów do pielęgnacji skóry.

Urządzenia do mikrodermabrazji na mokro/sucho stają się coraz bardziej wszechstronne. Dzięki nowym przystawkom zaprojektowanym dla każdej strefy zabiegowej, możesz zapewnić swoim klientom spersonalizowane zabiegi i uzyskać doskonałe rezultaty. Wiele z tych narzędzi posiada również dostosowywane końcówki diamentowe, które zapewniają najwyższą jakość ścierania.

Urządzenia do mikrodermabrazji mają różne ustawienia, od łagodnych do wysokich, w zależności od stopnia zaawansowania problemu skóry. Należy stosować możliwie najdelikatniejsze ustawienia, zwłaszcza w przypadku skóry wrażliwej, ponieważ wysokie ustawienia mogą uszkodzić naczynia włosowate i spowodować siniaki. Ważne jest również, aby upewnić się, że urządzenie ma nowy filtr. Wymienne filtry kosztują około 15 dolarów, ale będą chronić Twoją inwestycję.

Narzędzia do mikrodermabrazji to świetny sposób na leczenie skóry w domu. Narzędzia te tworzą mikro wyciski w skórze, co stymuluje własną produkcję kolagenu i elastyny przez skórę. Efektem jest gładsza, zdrowiej wyglądająca skóra. Urządzenia do mikrodermabrazji mogą być stosowane jako część codziennej rutyny po umyciu twarzy i nałożeniu kremu nawilżającego.

Końcówka krystaliczna

Zarówno końcówki diamentowe, jak i kryształowe do mikrodermabrazji wykorzystują różdżkę do usuwania wierzchniej warstwy skóry. Różdżka diamentowa działa w sposób znacznie bardziej precyzyjny i umożliwia klinicyście lepszą kontrolę miejsc zabiegowych. Mikrodermabrazja diamentowa jest bezpieczniejszą opcją, ponieważ nie wytwarza szkodliwego kryształowego pyłu, który pojawia się w końcówkach z kryształkami. Ponadto jest znacznie mniejsza niż urządzenie kryształowe, co oznacza mniejszą potrzebę konserwacji.

Korzystanie z urządzenia PMD jest łatwe i wygodne. Urządzenia te wykorzystują diamentowe i kryształowe końcówki dla bardziej spersonalizowanego zabiegu, który jest dostosowany do rodzaju skóry. Zabieg ten pomaga stymulować produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia krążenie. Przystawki z wirującym dyskiem wygładzają wierzchnią warstwę skóry, a stosowane kryształy wykonane są z tlenku aluminium, który redukuje drobne zmarszczki i przebarwienia oraz wspomaga produkcję kolagenu.

Przed przystąpieniem do mikrodermabrazji należy poznać ryzyko i korzyści. Należy unikać stosowania mikrodermabrazji u osób z trądzikiem, trądzikiem różowatym lub innymi schorzeniami. Nieprawidłowe wykonanie zabiegu może spowodować podrażnienie skóry, zasinienie, a nawet uszkodzenie naczyń włosowatych. Należy unikać stosowania agresywnych ustawień mikrodermabrazji, które mogą spowodować rozerwanie tkanek twarzy lub przerwanie drobnych naczyń krwionośnych.

Wadą mikrodermabrazji kryształowej jest to, że jest ona zależna od urządzenia użytego do wykonania zabiegu. Kryształki mają tendencję do pozostawiania na skórze drobnych cząsteczek, które mogą być trudne do całkowitego usunięcia. Dodatkowo mają tendencję do powodowania głębszego peelingu niż mikrodermabrazja diamentowa. Jednak nadal są one doskonałym wyborem, jeśli już wcześniej próbowałaś mikrodermabrazji.

Podobne tematy