Zdrowie w Internecie

Witryna poświęcona zdrowemu i aktywnemu stylowi życia,modzie, ekologii i urodzie

Czy Nucleofill może być stosowany pod oczami?

Zalety wypełnień Nucleofill

Ten naturalny żel biostymulujący jest wykonany z polinukleotydów, które stymulują regenerację tkanek. Jest bezpieczny, a jego działanie utrzymuje się do 18 miesięcy. W niedawno przeprowadzonych badaniach stwierdzono, że zabieg spowodował średnio 20-procentową poprawę w zakresie cieni pod oczami. Co więcej, jest to naturalne, niealergizujące rozwiązanie, które jest bezpieczne dla skóry.

Nucleofill to naturalny żel biostymulujący na bazie polinukleotydów

Żel zawiera naturalnie występujące polinukleotydy, które pobudzają odnowę komórek i przekształcają je w miofibroblasty, które wytwarzają kolagen typu I i elastynę. Zabieg ten zapewnia również silne działanie antyoksydacyjne i nawilża macierz pozakomórkową. Jest bezpieczny w użyciu i nie wymaga przestojów ani znieczulenia. Po zabiegu klienci mogą powrócić do normalnych codziennych czynności, choć zaleca się unikanie makijażu i wychodzenia wieczorem.

Stymuluje regenerację tkanek

CM-hUCES (medium kondycjonowane uzyskane z ludzkich komórek macierzystych szyjki macicy) jest badane pod kątem działania terapeutycznego na rany rogówki i suche oko. Jest ono silnym stymulatorem proliferacji i migracji komórek nabłonka rogówki, a także ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i antybakteryjne. Może również sprzyjać regeneracji warstwy śródbłonka. Jego potencjał w leczeniu oczu zależy w dużej mierze od ilości i rodzaju czynników wzrostu dostarczanych do danego obszaru.

Jest bezpieczny

Oprócz wielu innych zabiegów kosmetycznych, Nucleofill jest bezpieczny do stosowania pod oczami. Preparat ma postać przezroczystego żelu, który jest wprowadzany w obszar pod oczami przez przeszkolonego specjalistę medycyny estetycznej. Ponieważ produkt ma postać żelu, prawdopodobieństwo wystąpienia bólu podczas zabiegu jest niewielkie, choć niektórzy pacjenci mogą odczuwać lekkie mrowienie. Po zabiegu pacjenci mogą wrócić do swoich normalnych zajęć. Należy jednak unikać nakładania makijażu i wychodzenia na wieczorne wyjście.

Utrzymuje się do 18 miesięcy

Efekt liftingu wywołany przez preparat Nucleofill może utrzymywać się do 18 miesięcy, w zależności od indywidualnych potrzeb. Kuracja obejmuje jeden lub kilka zabiegów wykonywanych w odstępie dwóch do trzech tygodni. Następnie preparat jest naturalnie wchłaniany przez skórę. Efekt ten może utrzymywać się do sześciu miesięcy. Po tym czasie skóra może się zregenerować. Zabieg można powtarzać co 6-20 miesięcy, w zależności od rodzaju skóry i stylu życia pacjenta.

Jest skuteczny w przypadku zmarszczek pod oczami, bruzd i utraty elastyczności

Zmarszczki pod oczami są trudne do leczenia. Przyczyną ich powstawania jest wiele czynników, w tym brak snu, brak wody i uwarunkowania genetyczne. Zabieg jedynie tymczasowo zmniejszy widoczność zmarszczek. Istnieje kilka sposobów walki z marszczącą się skórą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnych dostępnych metodach leczenia, skonsultuj się z dermatologiem lub lekarzem medycyny estetycznej.

Podobne tematy