Zdrowie w Internecie

Witryna poświęcona zdrowemu i aktywnemu stylowi życia,modzie, ekologii i urodzie

Ważne informacje na temat wypełnień nukleofill

Ważne informacje na temat wypełnień nukleofill

Jeśli zastanawiasz się nad poddaniem się zabiegowi Nucleofill w celu leczenia zmarszczek, poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji, które pomogą Ci zrozumieć cały proces. Zabieg ten jest bezpieczny i działa poprzez stymulację produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Ponadto „wymiata” wolne rodniki. Zabieg Nucleofill przeprowadza się w serii 4 zabiegów, w odstępie co najmniej 15 dni.

Nucleofill stymuluje produkcję elastyny, kwasu hialuronowego i kolagenu

Proces starzenia się skóry rozpoczyna się już w wieku 20 lat, wraz ze stopniową utratą naturalnego blasku i powstawaniem zmarszczek. Aby przeciwdziałać tym efektom, niezbędny jest produkt biostymulujący. Nucleofill jest przykładem takiego środka biostymulującego. Polinukleotydy zawarte w Nucleofill stymulują skórę do odbudowy w trzech mechanizmach: poprzez pobudzanie receptorów fibroblastów w skórze, produkcję kolagenu i elastyny typu I oraz wzmacnianie warstw ochronnych skóry.

Nucleofill Soft Plus Eyes to wielokierunkowy wypełniacz HA, który wspomaga produkcję elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze właściwej. Produkt ten poprawia jędrność skóry powiek i jej efekt liftingu. Zawiera naturalny antyoksydant, który wymiata wolne rodniki, przywracając skórze blask i elastyczność.

Jest to bezpieczny zabieg

Nucleofill jest bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem w przypadku różnych zmarszczek. Zwiększa mikrokrążenie i detoksykuje skórę. Stymuluje również kolagen, aby napiąć skórę. Po serii zabiegów Nucleofill pacjenci mogą spodziewać się widocznych rezultatów. Rezultaty mogą utrzymywać się do sześciu miesięcy. Chociaż nie są znane żadne skutki uboczne, zabieg powinien być wykonywany wyłącznie przez lekarza przeszkolonego w zakresie medycyny estetycznej.

Polinukleotydy zawarte w preparacie Nucleofill są biokompatybilne z ludzkim ciałem i mogą zwiększać nawilżenie tkanek oraz aktywność fibroblastów. Związki te zwalczają również fotostarzenie i wolne rodniki. NucleoFILL stymuluje własny proces regeneracji skóry, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna. W rezultacie pacjenci uzyskują gładszy i bardziej młodzieńczy wygląd. Zabieg może być wykonywany w jednej lub kilku sesjach. Każdy zabieg przeprowadza się w odstępie dwóch do trzech tygodni.

Wykonuje się go w serii 4 zabiegów co 15-30 dni

Proces Nucleofill jest zabiegiem regeneracyjnym, który aktywuje mechanizmy regeneracyjne skóry na poziomie komórkowym. W rezultacie poprawia się kondycja, tekstura, blask i wygląd skóry. Polinukleotydy stosowane w zabiegu Nucleofill odgrywają ważną rolę w metabolizmie i przekazywaniu sygnałów.

Dostępne są dwa rodzaje Nucleofill – średni i mocny. Ten ostatni zawiera 1,5 ml 2,5% polinukleotydu. Procedura jest wykonywana w serii trzech do czterech zabiegów, w odstępie 15 do 30 dni, i powinna zostać zakończona w ciągu trzech do czterech tygodni. Producent zaleca serię czterech zabiegów. W zależności od wyników, zabiegi można rozłożyć na dłuższy okres czasu.

To nie jest bolesne

Zabieg Nucleofill nie jest bolesny. Polega na wstrzykiwaniu przezroczystego żelu w skórę. Jest on podawany przez lekarza. Chociaż procedura może być lekko niekomfortowa, na ogół nie przeszkadza ona pacjentom. Bezpośrednio po zabiegu pacjenci mogą wrócić do swoich normalnych zajęć. Ponieważ preparat Nucleofill nie jest bolesny, można nawet zastosować krem miejscowo znieczulający dzień przed zabiegiem.

Polinukleotydy zawarte w preparacie NucleoFILL wiążą się z wodą, zapewniając długotrwałe izoosmotyczne nawilżenie macierzy zewnątrzkomórkowej. Skóra staje się wtedy jędrna i nawilżona. Zabieg Nucleofill można przeprowadzić w jednej lub kilku sesjach, w odstępach od dwóch do trzech tygodni, w zależności od leczonego przypadku. Po zabiegu skóra będzie wyglądać na gładszą i bardziej młodzieńczą.

Podobne tematy