Zdrowie w Internecie

Witryna poświęcona zdrowemu i aktywnemu stylowi życia,modzie, ekologii i urodzie

NucleoFILL – czy warto stosować NucleoFILL Strong?

NucleoFILL - czy warto stosować NucleoFILL Strong?

Jeśli zastanawiasz się nad zastosowaniem wypełnienia nukleofill, być może zastanawiasz się, który rodzaj zabiegu jest dla Ciebie najlepszy. Nucleofill i Profhilo mają podobne protokoły leczenia, dlatego w tym artykule porównamy je i dowiemy się, czego należy oczekiwać po każdym z nich. Można również zapoznać się z kosztami i korzyściami obu metod, czytając nasz artykuł porównujący Nucleofill i Profhilo.

Nucleofill vs Profhilo

Po wywołaniu ogromnego poruszenia w zeszłym roku, zarówno Nucleofill, jak i Profhilo są obecnie bardzo popularne w klinikach w całym kraju. Oba są produkowane na bazie kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w skórze, stawach i mięśniach. Oba mają zdolność przyciągania 1000 razy więcej wody niż wynosi ich masa, a tym samym nawilżania skóry od wewnątrz. Nucleofill jest lepszym wyborem dla osób młodszych ze względu na jego zdolność do wypełniania skóry od wewnątrz. Chociaż zalety obu produktów pozostają takie same, istnieją między nimi pewne znaczące różnice.

Na przykład cena Profhilo jest wyższa niż cena wypełniaczy – wynosi 300 PS za zabieg – ale producent twierdzi, że generuje on mniej stanów zapalnych i skuteczniej stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. Producent określa Profhilo mianem „molekuły młodości”, ponieważ jego działanie jest porównywalne z działaniem tysiąca maleńkich sprężynek w skórze. Jej wyjątkowe działanie odmładzające i wzmacniające skórę przypisuje się nagrodzie, która została przyznana podczas AMEC AWARD w Paryżu w 2015 roku. Oba zabiegi należy powtórzyć w ciągu 30 dni, a w przypadku słabej skóry nawet trzykrotnie.

Nucleofill vs Profhilo protokół zabiegowy

Chociaż Profhilo i Nucleofill to dwa materiały do wstrzykiwania, działają na różne aspekty pielęgnacji skóry. Oba są wykonane z kwasu hialuronowego, substancji silnie nawilżającej, naturalnie występującej w skórze, mięśniach i stawach. Oba poprawiają jakość i nawilżenie skóry oraz zapewniają działanie przeciwzmarszczkowe. Ale który z nich jest lepszy? Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jakie są różnice między tymi dwoma protokołami leczenia.

W porównaniu Nucleofill i ProfhiLO, Nucleofill jest generalnie lepszym rozwiązaniem. Chociaż nie jest tak skuteczny w regeneracji objętości, Profhilo został zaprojektowany w celu odmłodzenia i wzmocnienia tkanki skórnej. Jego opatentowana technologia, zwana Profhilo BAP, sprawia, że zabieg jest bezpieczny i skuteczny. Przed podaniem preparatu miejsca wkłucia są dezynfekowane i oznaczane. Następnie pacjentowi wstrzykuje się Profhilo BAP.

Nucleofill a zabieg średni

Pacjent powinien wiedzieć, że preparat NucleoFILL jest dostępny w dwóch wariantach: mocnym i średnim. Zabieg Strong stosuje się na środkowej części twarzy, a zabieg Medium na dolnej części twarzy. Aby uzyskać optymalne wyniki, zabieg jest często wykonywany w tym samym czasie co zabieg na szyi. Po zabiegu klienci mogą powrócić do normalnych codziennych czynności, z wyjątkiem wieczornych wyjść lub noszenia makijażu przez kilka dni. Silniejsze warianty są jednak zalecane w bardziej ekstremalnych przypadkach.

NucleoFill Strong zawiera polinukleotydy, które pobudzają skórę do głębokiej regeneracji, dając efekt biorekonstrukcji. Cząsteczki te stymulują fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu typu I, ważnego składnika budulcowego tkanki skórnej. Dodatkowo wiążą one wodę, zapewniając długotrwałe izoosmotyczne nawilżenie macierzy pozakomórkowej.

Podobne tematy